Спортивні товари Reima


Купуйте спортивні товари бренду Reima за доступною ціною

Вибирайте спортивні товари бренду Reima для вашої дитини в інтернет-магазині Athletics. Вони гарантують комфорт і захист від холоду під час активних ігор на свіжому повітрі. Рейма — відомий бренд, який випускає теплий одяг для дітей, один з лідерів в цій області. Його товари відрізняються високою якістю і практичністю. Бренд використовує новітні розробки і технології, щоб зробити одяг функціональним і максимально продовжити термін його служби.

 

Дитячі товари Reima

Athletics пропонує великий вибір виробів для прогулянок в холодну погоду за вигідними цінами. У нашому каталозі можна знайти:

 • утеплені і пухові куртки;
 • комбінезони;
 • теплі штани;
 • рукавиці та рукавички;
 • шапки;
 • утеплене взуття.

Всі товари виконані з міцних і безпечних матеріалів. Яскравий, сучасний дизайн одягу сподобається дитині і зробить її помітніше на фоні снігу.

 

Причини купити брендові товари Reima

 1. Якісний утеплювач, який чудово зігріває в холодну погоду. Натуральні гусячі пух і перо роблять одяг легким і теплим. Сучасний синтетичний утеплювач так само добре гріє, але доступніший за ціною і не вимагає спеціального догляду.

 2. Вологонепроникність — одна з найважливіших характеристик зимового дитячого одягу. Діти люблять довго грати в снігу, тому одяг не повинен пропускати вологу. Рейма використовує мембранний матеріал з водовідштовхувальним покриттям і водонепроникні блискавки. Дитячі товари Reima забезпечують максимальний захист від промокання.

 3. Оптимальний мікроклімат навіть під час активних занять. В процесі гри або тренування в зимовому одязі може стати занадто спекотно. Якщо дитина пітніє, то збільшується ризик застудитися. Мембранний матеріал ефективно відводить надлишки тепла і вологи від тіла і захищає від перегріву.

 4. Світловідбивачі на одязі зроблять дитину помітніше в темряві або в умовах поганої видимості.

 5. Продуманий крій дозволяє рухатися вільно і природно, а зручний капюшон захистить від холоду і вітру.

 

Купуйте одяг Reima для дітей в інтернет-магазині Athletics. У зручному каталозі легко знайти потрібну модель і вивчити її характеристики. Бонусна програма і знижки дозволяють добре заощадити. На сайті передбачена можливість оформити доставку товарів.