Головні убори


Головні убори – необхідний аксесуар для активного життя

Підбираючи екіпірування для занять спортом або для активного відпочинку, подбайте про покупку головного убору. Він вбереже вас від сонячних променів в спеку, збереже тепло в холоди, зробить комфортнішим інтенсивне тренування. Головні убори для спорту і активного відпочинку мають бути виконані з якісного матеріалу, не подразнювати шкіру і добре виконувати свої функції. Саме такі товари і пропонує інтернет-магазин Athletics.

На сайті представлений широкий вибір головних уборів для різних видів активності.

Види головних уборів

 1. Бейсболки

  Бейсболка – універсальна річ в гардеробі сучасної людини, яка веде активний спосіб життя. Вона захищає від сонячних променів в спеку і допомагає створити цікавий образ в спортивному стилі.

  На сайті ви знайдете бейсболки:

  • для жінок
  • для чоловіків
  • унісекс.
 2. Бандани

  Багатофункціональний головний убір в спортивному стилі. Він допоможе завершити яскравий, індивідуальний образ, стане цікавою акцентною річчю у вашому гардеробі. Бандану можна використовувати для захисту від сонця, носити в якості шарфа або напульсника і навіть формувати з неї балаклаву. Така різноманітність в можливостях використання зробить бандану незамінною річчю в поході або подорожі.

 3. Панама

  Панама подарує захист від сонця в найсильнішу спеку. Цей головний убір стане незамінною деталлю екіпірування завзятого мандрівника.

 4. Козирки

  Це спортивний головний убір, який стане в нагоді для захисту від сонячних променів під час гри в теніс на корті під відкритим небом.

 5. Пов’язки

  М'який і легкий головний убір, який можна використовувати як у зимових, так і літніх видах спорту. Пов'язка прекрасно вбирає вологу, тому її можна носити під час тренувань або гри в теніс. Також вона захистить від вітру і холоду під час катання на лижах. Область застосування цього головного убору буде залежати від матеріалу, з якого він виготовлений.

 6. Балаклава

  Ви можете купити цей спортивний головний убір, щоб захиститися від вітру і холоду під час занять зимовими видами спорту, наприклад, гірськими лижами або сноубордом.

 7. Шапки

  Універсальний головний убір, який стане в нагоді і під час занять спортом, і під час активного відпочинку на природі, і під час подорожей в холодну погоду.

На сайті інтернет-магазину Athletics ви можете придбати головні убори для спорту і активного відпочинку, не виходячи з дому. Широкий асортимент дозволить підібрати саме те, що потрібно для вашого виду активності, а бонусна система і хороші знижки зроблять вашу покупку вигідною і приємною.