Інвентар для самбо


Купуй інвентар для самбо з доставкою

У Athletics представлений великий вибір інвентарю для самбо. Самбо – це популярний вид спорту, який тренує силу, спритність і дисципліну. Для успішних і результативних тренувань потрібні спеціалізовані екіпірування й спорядження. Вони повинні бути високої якості, виконані з безпечних матеріалів. Краще за все звернути увагу на відомі бренди, які виготовляють товари для спорту і єдиноборств. Наприклад, Demix, Green Hill, Everlast.

В каталозі Athletics представлені наступні групи товарів для самбо:

1. Мішки та груші

Цей інвентар призначений для відпрацювання ударів. Неможливо уявити тренування з бойових єдиноборств без цього снаряду. Їхня зовнішня частина робиться з ПВХ, поліуретану або натуральної шкіри. Вибір матеріалу залежить від інтенсивності, з якої буде використовуватися снаряд. Натуральна шкіра – вибір професіоналів. Така груша буде служити довго. Недорогі моделі зі штучних матеріалів краще підійдуть спортсменам- початківцям або любителям.

У каталозі Athletics можна знайти великий вибір тренувальних груш, що відрізняються конструкцією і зовнішнім виглядом.

Підвісним грушам потрібна система кріплення, звертайте увагу, чи входить вона в комплект.

 • Підвісна груша

  Такий тип мішка використовується найбільш часто. На ньому можна відпрацьовувати різні удари. Мішки відрізняються за вагою та розміром. Розмір підбирається з урахуванням зросту спортсмена і висоти ударів. Вага мішка має відповідати рівню спортсмена. Для початку краще зупинитися на більш легких моделях.

 • Підлогові груші

  Це зручні в експлуатації моделі. Вони кріпляться на спеціальну основу, що наповнюється водою або піском для стійкості. Їх можна використовувати вдома.

 • Тренажер для відпрацювання ударів

  Він представляє з себе корпус суперника, встановлений на основу. Манекен виконаний з урахуванням анатомічних особливостей людського тіла. Зовнішній шар створений з міцного полімерного покриття, наповнювач – з пінополіуретану. Завдяки такій конструкції тренажер має високі амортизаційні властивості.

2. Спорядження і аксесуари

Додатковий інвентар для самбо, який є в каталозі інтернет-магазину Athletics, допоможе урізноманітнити тренування, зробити його більш цікавим і результативним.

3. Рукавички

Рукавички потрібні для захисту рук під час тренування. Вони можуть бути виготовлені з натуральної або штучної шкіри. В якості наповнювача використовуються добре амортизуючі матеріали. У розділі товарів для самбо можна знайти такі моделі:

 • Снарядні рукавички

  Вони потрібні для роботи з грушами і лапами. Снарядні рукавички мають великий шар наповнювача, щоб спортсмен міг відпрацьовувати удари довгий час і не травмувати кисті рук.

 • Шінгарти

  Такий тип рукавичок використовується в тренувальних спарингах. Вони потрібні як для захисту рук спортсмена, так і для запобігання травм у його спаринг-партнера.

4. Шоломи

Підбір відповідного шолома – одне з найважливіших завдань при покупці інвентарю для самбо. Травми голови можуть привести до серйозних наслідків, тому шолом повинен бути максимально надійним і якісним. При цьому він не повинен обмежувати огляд і рухомість спортсмена. В каталозі Athletics є моделі для тренувань і для змагань.

5. Захист

Жоден контактний вид спорту, а особливо єдиноборства, не обходиться без спеціального захисту. В інтернет-магазині Athletics ви можете купити захист для зубів і ніг.

Капи захищають зуби від ударів, запобігають травмування спортсмена власними зубами. Їх необхідно носити як під час тренувального бою, так і на змаганнях. Athletics пропонує стандартні моделі і термопластичні капи, які можна підігнати під індивідуальні особливості в домашніх умовах.

Амортизуючий захист для гомілки необхідний при відпрацюванні ударів ногами.

Супорти підтримують гомілкостоп, що може бути особливо важливо для спортсменів, що мають травму.

 

На сайті Athletics можна купити товари для самбо за вигідною ціною. Ще більше заощадити можна, беручи участь в бонусній програмі або купуючи моделі зі знижкою. Замовте доставку, яка є на сайті, щоб у вас залишалося більше часу для тренувань.