Одяг для походів


Екіпірування для походів – ваша зручність на природі

Athletics пропонує купити повне спорядження для походу, не виходячи з дому. На сайті ви зможете купити все, що може вам стати в нагоді на природі, починаючи з одягу, закінчуючи трекінговими палицями. На сайті представлені тільки високоякісні товари, виготовлені з сучасних матеріалів із застосуванням технологій. Ви будете почувати себе максимально комфортно, а спорядження для походу довго прослужить для вас. Бренди Outventure, Merrell, Columbia, Nordway давно зарекомендували себе як надійні виробники товарів для активного відпочинку

Види товарів

Одяг для походів

На сайті Athletics ви можете купити найкращий одяг для походів як для дорослих, так і для дітей.

  • Сорочки, футболки, поло, штани – для походів в теплу пору року;
  • Куртки та джемпери – для активного відпочинку на природі в холод або погану погоду.

Вам не важко буде купити одяг для походів, який буде відповідати вашим вимогам. На сайті представлений широкий вибір технологічних моделей, які зроблять вашу активність на природі більш комфортною

Взуття для походів

Однією з найважливіших складових спорядження для походів є якісне, надійне і відповідне взуття. У такому взутті ви зможете підкорювати великі відстані і не відчувати втому. Також якісне взуття для походів знизить ймовірність отримання випадкових травм завдяки спеціальній підошві і правильній анатомічній конструкції.

На сайті представлені наступні моделі:

  • черевики
  • напівчеревики

Ви зможете купити взуття для походів, яке підійде для різних погодних умов.

Намети

Вирушаючи в похід на кілька днів або збираючись влаштувати кемпінг, подбайте про те, щоб у вашому спорядженні обов'язково був підхожий і надійний намет.

  • Трекінгові намети використовуються в складних походах і експедиціях.
  • Туристичні намети – це полегшений варіант, вони чудово слугуватимуть вам в нескладних умовах.

Спальні мішки

Те, наскільки добре ви відпочинете після важкого переходу або активного дня, багато в чому буде залежати від зручності і якості спального мішка.

На сайті Athletics ви можете купити одяг і спорядження для походів за прийнятними цінами, а потім замовити доставку. Бонусна система і гнучкі знижки дозволять вам заощадити.