Інвентар для волейболу


Волейбольний інвентар для результативної гри

Athletics пропонує широкий асортимент волейбольного інвентарю. Для гри в волейбол не потрібно особливого і дорогого обладнання. Для дружнього матчу буде досить натягнутої сітки і м'яча. Грати можна в залі, на природі, у дворі. Правила гри досить прості, тому волейбол є популярним видом активного відпочинку. Все необхідне для волейболу можна знайти за доступними цінами в інтернет-магазині Athletics.

1. М'ячі

М'яч – найважливіша річ у волейбольному інвентарі. Вони розрізняються за рівнем підготовки гравця і призначенням. У Athleticsі є недорогі любительські, професійні та тренувальні м'ячі від відомих виробників Molten і Demix. Характеристики м'яча, такі як покриття, матеріал, сила відскоку і траєкторія польоту, в значній мірі впливають на результати гри або тренування. У каталозі можна знайти м'ячі, що відповідають вимогам міжнародної федерації волейболу FIVB.

2. Захист

Волейбол досить травматичний вид спорту. Особливо від ударів страждають коліна. Для того щоб зберегти здоров'я суглобів, слід подбати про їх захист. На сайті Athletics серед товарів для волейболу можна купити наколінники і налокітники різних моделей і кольорів. Вони пом'якшують удари, добре фіксуються на нозі. Деякі моделі мають повітропроникну сітку, щоб грати в них було комфортніше.

3. Взуття

Для гри в волейбол потрібне спеціальне спортивне взуття. Воно має забезпечувати надійне зчеплення з поверхнею під час пробіжок і маневрів, знижувати ударні навантаження на стопу. Саме такі технологічні моделі представлені в каталозі Athletics на сайті. Волейбольні кросівки забезпечують максимальний комфорт під час тренувань і змагань. Лаконічний дизайн доповнить будь-яку спортивну форму.

4. Аксесуари

Волейбольні аксесуари допомагають зробити гру комфортнішою. Волейбольний м'яч може здуватися під час експлуатації. Купіть в інтернет-магазині Athletics недорогий і компактний насос для його підкачки. Голки для накачування теж завжди повинні бути під рукою. Металевий свисток – важливий аксесуар для гри.

 

Продуманий каталог допоможе швидко зорієнтуватися в різноманітному асортименті та підібрати потрібні товари для волейболу. У Athletics часто бувають знижки, тому на покупку вподобаного спорядження можна добре заощадити. Також скоротити витрати допоможе бонусна програма. На сайті передбачена можливість замовити доставку.