Спорядження для водного туризму


Спорядження для водного туризму за доступною ціною

Вибирайте спорядження для водного туризму в інтернет-магазині Athletics. Водний туризм — захоплюючий вид активного відпочинку, який дозволяє перевірити свої сили. Він дарує масу позитивних емоцій. Якісне і правильно підібране спорядження допоможе відчувати себе комфортніше протягом всього шляху. Екіпірування для водного туризму включає в себе безліч елементів. Це і гідрокостюм, і одяг з взуттям, а також корисні аксесуари.

В каталозі Athleticsа ви знайдете екіпірування для водного туризму від відомих брендів. Columbia, Merrell, Outventure виробляють товари для походів і активного відпочинку. Вони використовують найсучасніші матеріали і технології. Їхні товари відрізняються якістю, функціональністю і доступною ціною. Завдяки продуманій системі фільтрів ви швидко знайдете потрібну річ. Фотографії допоможуть розглянути конструкцію моделі і її дизайн.

Види товарів

Взуття

Взуття для водного туризму захищає ноги від ударів і забезпечує надійне зчеплення. Останнє дуже важливо для цього виду активного відпочинку. Взуття повинно мати хороший дренаж, бути міцним і зносостійким, а також амортизувати при ходьбі. На сайті представлені моделі для різної погоди і умов походу.

  • Напівчеревики.
  • Сандалі.

Гермомішки

Гермомішок - відмінний спосіб зберегти сухою частину спорядження туриста-водника. Athletics пропонує:

  • Чохли для планшетів і документів з міцного нейлону. Герметичні мішки з ПВХ для документів. Водонепроникні чохли з аудіороз'ємом. Місткі геромомешки для спорядження.

Аксесуари

Карабіни, стяжки і ремені — важлива частина спорядження. Швидковисихаючі технологічні рушники від Outventure також знадобляться в поході.

 

Купуйте екіпірування для водного туризму в інтернет-магазині Athletics. Бонусна програма допоможе заощадити. На сайті діє доставка.