Товари для хокею


Широкий асортимент хокейних товарів

У Athleticsі представлений великий вибір хокейних товарів від відомих брендів. Хокей користується величезною популярністю серед людей різного віку. Це спорт професіоналів і любителів — в нього грають на світовому рівні і у дворах. Хокеїстові потрібне повноцінне спорядження. Воно дозволяє не тільки показувати високі результати на ковзанці, а й захищає від травм.

У нашому каталозі легко орієнтуватися. Завдяки зручним фільтрам ви швидко підберете хокейне екіпірування. Купуйте все необхідне, не виходячи з дому. Товари від Fisher, Nordway, Demix поєднують високу якість, сучасні технології і доступну ціну. Фотографії та описи дозволяють вибрати спорядження, що підходить саме вам. Вивчіть відгуки інших покупців, щоб дізнатися більше про вподобану модель.

Види спорядження

 • Ковзани

  У каталозі товарів для хокею представлені ковзани для гравців різного рівня для дітей і дорослих. У нас ви знайдете моделі для хокеїстів-початківців і спортсменів середнього рівня.

 • Ключки

  Яка гра без ключки і шайби? На сайті Athletics є моделі різної довжини і з різним типом загину гака. Вони виконані з сучасних міцних матеріалів і зручні у використанні.

 • Аксесуари

  Хокейне екіпірування не обмежується ковзанами і ключками. Важливо підібрати якісні та зручні аксесуари. Ми пропонуємо стрічки для ключок, шнурки, шкарпетки, рюкзаки та сумки для зберігання і перенесення спорядження.

 • Хокейні шайби

  Шайби з гуми чудово підійдуть для тренування. Вони мають прекрасне ковзання і стійкі до механічного впливу. Існують дорослі і дитячі моделі.

 

Купуйте спорядження для хокею за вигідною ціною в інтернет-магазині Athletics. Замовляйте товар з доставкою. Бонусна програма — прекрасний спосіб максимально заощадити.