Екіпірування для міні-футболу


Екіпірування для міні-футболу за доступною ціною

В інтернет-магазині Athletics представлений широкий асортимент екіпірування для міні-футболу. У міні-футбол грають в залі, тому він має ряд відмінностей від звичайного футболу: тверде покриття, місце для гри обмежене розмірами спортзалу, використовується м'яч з малим відскоком. Ці особливості диктують інші вимоги до спорядження.

У нашому каталозі ви знайдете все необхідне для ефективної і комфортної гри. На сайті представлені товари від відомих спортивних брендів. Продукція від Demix і Kappa підійде як для любителів, так і для досвідчених футболістів.

Види товарів

1. Форма

Одяг та взуття для міні-футболу виконані з якісного, практичного і зносостійкого матеріалу. Ми допоможемо вам підібрати форму для тренувань і змагань. У нас представлені:

  • штани;
  • шорти;
  • гетри;
  • футболки з коротким і довгим рукавом;
  • манішки та інші товари.

2. Взуття

Бутси для гри в залі не мають шипів. Їхня підошва виконана з гнучкої штучної гуми, яка не залишає слідів на підлозі. У поєднанні з різноспрямованим протектором вона забезпечує надійне зчеплення.

Верх може бути виконаний з натуральної або штучної шкіри. Текстильні деталі і вставки з сітки покращують циркуляцію повітря.

Зверніть увагу на бутси з проміжною підошвою з ЕВА. Вона ефективно гасить ударні навантаження.

3. Інвентар

Неможливо уявити успішне тренування без спеціалізованого інвентарю для міні-футболу.

  • М'яч для футзалу повинен мати низький стабільний відскок. Висота відскоку у м'ячів Demix, представлених в нашому каталозі, становить 50–65 см, що відповідає вимогам FIFA. Покришка з синтетичної шкіри і ручна прошивка продовжують термін служби виробів.
  • Легкі і мобільні ворота від Demix дозволяють організувати тренування в будь-якому місці. У нас можна знайти нерозбірні і збірні моделі.

 

Купуйте товари для футзалу за доступною ціною в інтернет-магазині Athletics. Знижки та бонусна програма дозволять вам істотно заощадити. Завдяки швидкій доставці ви отримаєте покупки в найкоротші терміни.