Спортивні товари Protest


Спортивні товари Protest за доступною ціною

Спортивні товари Protest створені спеціально для шанувальників сноубордингу та водних видів спорту. Голландський бренд був заснований групою сноубордистів, щоб розробляти і випускати максимально зручний одяг для райдерів. Вона поєднує в собі сучасний дизайн і функціональність. Розробники компанії — шанувальники катання на дошці. Вони точно знають, яке екіпірування потрібне новачкам і досвідченим спортсменам. Купуйте спорттовари Protest в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.

 

Чому саме Protest

1. Широкий ассортимент товаров для райдерів будь-якого рівня

У каталозі представлені:

  • утеплені куртки;
  • комфортні штани;
  • зручні толстовки;
  • практичні футболки.

2. Інноваційні технології в створенні одягу

При створенні сноубордного одягу використовується мембрана з високими показниками водонепроникності і паропроникності. Вона надійно захищає спортсмена від вологи і гарантує оптимальний мікроклімат.

М'який довговолокнистий матеріал Thermax використовується як утеплювач. Він має гарну повітропроникність і швидко відводить вологу.

3. Дизайн, що запам'ятовується для яскравих і активних людей

 

З каталогом товарів Protest в Україні можна зібрати необхідне екіпірування за вигідною ціною, не виходячи з дому. Інтернет-магазин Athletics пропонує приєднатися до бонусної програми, щоб придбати потрібні вироби з максимальною вигодою. На сайті також можна оформити доставку. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта і швидкій обробці замовлення ви отримаєте товар в найкоротші терміни.