Інвентар для регбі


Необхідне екіпірування для регбі

Для безпечної і результативної гри в регбі необхідно подбати про покупку надійного екіпірування. Це досить агресивний контактний вид спорту, який розвинувся із футболу. До складу екіпірування входить форма і засоби захисту. На полі можливі зіткнення між гравцями, ривки і розтягування форми. Екіпірування виготовляється з міцних синтетичних матеріалів, які витримують значні механічні навантаження. Не менш важливо підібрати хороший і довговічний м'яч для гри. Все це можна знайти за доступними цінами в інтернет-магазині Athletics.

 

Товари для регбі

1. М’ячі

М'яч для регбі виглядає незвично. Він витягнутої форми і складається з чотирьох секцій. Покришка виконується з нековзкого матеріалу. Найчастіше використовується синтетична або натуральна шкіра. Вони мають різний розмір в залежності від віку гравців.

2. Манішки

Манішки є важливою частиною спорядження спортсменів командних видів спорту незалежно від рівня. Різнобарвні накидки дозволяють команді ділитися на групи для відпрацювання техніки або тренувальної гри. Манішки виготовляються з міцного поліестеру, тому можуть захистити форму від бруду в погану погоду.

3. Гетри

Гра в регбі неможлива без гетрів. Під ними знаходяться захисні щитки. Гольфи з якісних матеріалів щільно облягають ногу, не сповзають під час активної гри, але і не сковують рухи. В каталозі Athletics можна знайти моделі для дорослих і юних регбістів.

4. Засоби захисту

Одна з найважливіших складових екіпірування для регбі – захист. Він допоможе знизити ймовірність отримання травм і збереже здоров'я регбістів.  

  • Щитки

    Щитки для гомілок надягають під гетри. Вони захищають ногу від ударів інших гравців. Щитки за формою повторюють гомілку і виконані у вигляді пластини. Верх виконується з міцного пластику, підкладка з легкого матеріалу, що добре амортизує. Кріпляться щитки за рахунок еластичних ременів на липучці або фіксуючих панчох. Відмінним варіантом стануть щитки з вентиляційними отворами. У них буде комфортніше грати в теплу погоду.

  • Наколінники

    Наколінники потрібні для захисту суглобів при падінні на полі. Вони повинні щільно сидіти, але не пережимати ногу і не сковувати рухи. Зазвичай наколінники виготовляються з м'якого, зносостійкого неопрену і амортизуючого піноматеріалу.

  • Капи

    Під час гри в регбі нерідкі випадкові удари головою або рукою в обличчя, удари м'ячем, тому захист зубів необхідний. Для захисту використовують капи. Зазвичай вони надягають поверх зубів. Капа виготовляється з надміцної амортизуючої гуми або термопластика. Існує велика різноманітність моделей. Капи можуть бути стандартні, вже готові до носіння. Існують термопластичні капи, які приймають потрібну форму після нагрівання. В каталозі Athletics знайдуться капи, які будуть зручні саме для вас.

 

В інтернет-магазині Athletics можна купити недорогі та якісні товари для регбі, не виходячи з дому. Робіть покупки в будь-який зручний для вас час! Користуйтеся бонусною програмою і купуйте товари зі знижкою, щоб добре заощадити. На сайті є можливість замовити доставку.