Спортивні товари Green Hill


Спортивні товари Green Hill за вигідною ціною

Спортивні товари Green Hill — відмінний вибір для шанувальників боксу і східних єдиноборств. Бренд є одним з лідерів в області створення екіпірування і спорядження для цих видів спорту. Доступна ціна та висока якість роблять товари Грін Хілл відомими серед досвідчених спортсменів і любителів. Продукція відповідає світовим стандартам і підходить для спортсменів будь-якого рівня.

Купуйте спортивні товари Грін Хілл в нашому інтернет-магазині. Вигідні ціни та широкий асортимент моделей дозволять купити все необхідне для успішних занять боксом або єдиноборствами. У зручному каталозі легко не тільки зорієнтуватися серед великої різноманітності моделей, а й вивчити їх характеристики і зовнішній вигляд.

 

Види товарів

 1. Рукавички

  Найчастіше перше, що купує спортсмен для занять боксом або єдиноборствами, — рукавички. Ми пропонуємо шінгарти, снарядні і боксерські рукавички для дорослих і дітей. На сайті представлені моделі з натуральної та штучної шкіри. Високоякісний наповнювач поглинає удари. Зручна система фіксації надійно закріплює рукавички на руці.

 2. Захисне спорядження

  Захист потрібен спортсменам будь-якого рівня. У каталозі товарів Green Hill в Україні можна вибрати легкі, міцні шоломи для тренувань. Є моделі з натуральної та штучної шкіри. Конструкція шоломів дозволяє їм комфортно сидіти на голові і не загороджувати огляд.

  Захист гомілки потрібен під час занять східними єдиноборствами. Завдяки своїй ергономічній формі вона надійно фіксує ногу. Захист запобігає серйозні травми при відпрацюванні ударів ногами.

  Бинти необхідні при використанні боксерських рукавичок. Цей вид захисту фіксує суглоби і допомагає уникнути ряду травм. У каталозі представлені моделі різних кольорів з натуральної бавовни за доступними цінами.

  Капи захищають зуби і щелепи від ударів. Вони використовуються під час змагань і тренувань.

 3. Спорядження для тренувань

  Серед спортивних товарів Green Hill великою популярністю користуються лапи, що слугують для відпрацювання ударів і тактики. У каталозі також можна знайти атлетичний пояс і скакалку, яка допоможе урізноманітнити заняття.

 4. Груші

  Неможливо уявити повноцінне тренування без груші або мішка. В інтернет-магазині Athletics представлені пневматичні груші з різним видом кріплення. Вони виготовлені з високоякісної натуральної шкіри, яка має високу зносостійкість. Розтяжки і підвіски для груші можна придбати окремо.

 5. Одяг

  Для занять східними єдиноборствами потрібен спеціальний одяг — кімоно. Вибирайте в нашому каталозі тренувальні моделі для карате або дзюдо як для дітей, так і для дорослих.

 

Купуйте товари від виробника Грін Хілл в інтернет-магазині Athletics. Бонусна програма і знижки допоможуть придбати товар з істотною вигодою. Не забудьте оформити доставку на сайті.