Спортивні товари Torneo


Спортивні товари Torneo з доставкою

В інтернет-магазині Athletics представлений великий вибір спортивних товарів Torneo. Цей бренд відомий в першу чергу як виробник тренажерів і аксесуарів для домашніх тренувань. Він допомагає завжди залишатися у формі, навіть якщо немає часу на спортзал. Товари Torneo поєднують в собі високу якість, надійність і доступні ціни. Ви зможете без зусиль підібрати у нас все необхідне для занять вдома і активних ігор на свіжому повітрі.

 • Тренажери

  У нашому каталозі є кардіо- та силові тренажери.

  Міні-степпер зручно зберігати в квартирі і діставати тільки для тренування. Він імітує ходьбу по сходах і покращує роботу кровоносної системи, а також розвиває литкові м'язи, м'язи стегон і сідниць. Тренажери оснащені електронікою, яка допомагає контролювати параметри тренування, в тому числі вимірює фізичну активність.

  Турнік в дверний отвір дозволяє виконувати різні вправи і не займає багато місця. Лава для силових тренувань призначена для занять з власною вагою і з обтяженнями.

  Крім того, в каталозі товарів Torneo в Україні ви знайдете диски для штанги різної ваги, грифи й інші вироби, необхідні для повноцінних силових тренувань.

 • Фітнес-аксесуари

  Аксесуари для фітнесу допоможуть зробити заняття різноманітнішими і ефективнішими. Обручі, обважнювачі, еспандери, гантелі, скакалки дають навантаження на різні групи м'язів. Також у нас представлений одяг для схуднення від Torneo.

 • Ракетки і аксесуари для бадмінтону, настільного і великого тенісу

  Купуйте зручні ракетки в інтернет-магазині Athletics. Всі необхідні аксесуари для тренувань та ігор на природі можна знайти в одному місці і за розумною ціною.

 • Ігри для активного відпочинку

  Дартс, шахи, бумеранги, повітряні змії допоможуть добре провести час з сім'єю або в компанії друзів.

 

Купуйте у нас товари Торнео за доступною ціною з доставкою. Завдяки клубній програмі ви істотно заощадите. Також можна дочекатися знижок на товари, що сподобалися і придбати їх з максимальною вигодою.