Футбольний інвентар


Усім початківцям, професійним спортсменам і любителям, щоб удосконалити майстерність, підвищити ефективність дій на полі або просто весело провести час, потрібен якісний футбольний інвентар. Придбати спорттовари з доставкою по Україні зручно в режимі онлайн на сайті магазину Athletics. Запропоновані товари підійдуть для тренувань у школі та спортивному гуртку, на стадіоні, під час любительських, напівпрофесійних і професійних змагань.

Асортимент футбольного інвентаря: найкращі пропозиції за вигідною ціною

Інвентар для футболу в онлайн-каталозі представлено широким асортиментом спортивних товарів. До замовлення доступні різні категорії, усе необхідне зібрано в одному місці.

Футбольна форма

Пропонуємо купити якісні, зручні та зносостійкі костюми для футболістів. Це дитячий і чоловічий одяг: футболки, поло, шорти, гетри, штани, джемпери, спортивні костюми. Вбрання дозволить комфортно почуватися на полі за різних умов.

Запропонований одяг добре пропускає повітря та відводить вологу, що дозволяє багато та інтенсивно рухатися без відчуття дискомфорту. Якщо замовляєте комплекти для двох команд, вибирайте костюми контрастних відтінків.

Рукавички

Футбольний інвентар, без якого жоден воротар не вийде на поле, — це спеціальні рукавички. І хоча елемент не є обов'язковим, важливо берегти руки від травм. Крім того, аксесуар забезпечує краще зчеплення з м'ячем. У каталозі доступні до замовлення різні види рукавичок для дітей і дорослих.

Футбольні м'ячі

Це головний інвентар для футболу, який не можна замінити нічим. М'ячі відрізняються за матеріалом виготовлення, розміром і вагою, дизайном. Для великого футболу потрібен п'ятий розмір, для мініфутболу — четвертий. Діти тренуються та грають полегшеними м'ячами.

Тренувальний інвентар

Це свистки, насоси й голки для накачування м'ячів, насадки та перехідники, тренувальні конуси, сітки для воріт тощо. Детальна інформація про кожен товар вказана в описі.

Бутси

Ще один вид інвентарю для футболу, без якого неможлива хороша гра. Взуття розроблено спеціально для цього виду спорту — щільно прилягає до ноги, що дозволяє добре контролювати м'яч, підтримує стопу під час різких рухів, легке.

Запропоновані моделі відрізняються за призначенням, а відповідно — за типом підошви. На високих газонах у футбол грають у бутсах із шипами з пластику, низьких — з маленькими гумовими, на мокрих — мікс пластикових і металевих, у залі — на плоскій підошві з рельєфною структурою.

Футбольні щитки

Футбольний інвентар категорії «Захист» вбереже ноги від випадкових травм, адже зіткнень у футболі не уникнути. Щитки можуть мати різну висоту (для захисту гомілки або гомілки та кісточки).

Не менш актуальні категорії — «Спортивна медицина», де представлено зокрема супорти (бинти для фіксації), «Рюкзаки» — практичні чоловічі сумки для інвентаря, «Аксесуари» — гейтори (шарфи для тренувань узимку).

Переваги онлайн-шопінгу в магазині Athletics

Ми подбали про те, аби весь футбольний інвентар можна було купити в одному місці. Кожна позиція каталогу супроводжується детальним описом із зазначенням важливих характеристик, конструктивних особливостей, розмірів тощо. Пропозиції можна сортувати за різними параметрами: рейтингом, популярністю, ціною, часом надходження до продажу. На сайті публікуються відгуки покупців.

Ви можете перевірити наявність в офлайнових магазинах або замовити доставку Новою поштою в будь-який населений пункт України, де є відділення або поштомати.