Спортивні товари Caterpillar


Вибирайте спортивні товари Caterpillar з доставкою

В інтернет-магазині Athletics представлений великий вибір спортивних товарів Caterpillar.

Caterpillar – відомий бренд, який випускає надійне і практичне взуття для міста і активного відпочинку. Спочатку він виготовляв міцне взуття для робітників. Сьогодні асортимент компанії значно розширився, але основні принципи виробництва взуття залишилися.

 

Причини купити взуття Caterpillar

 • Використання натуральних матеріалів при виробництві

  Шкіра – чудовий матеріал для взуття. Вироби з неї добре сидять на нозі і забезпечують максимальний комфорт. Фірмові товари Caterpillar виготовляються тільки з натуральної шкіри.

 • Підвищена міцність виробів

  Катерпіллер використовує конструкцію Goodyear Welt з додаванням каучуку. Вона гарантує довгий термін служби взуття без тріщин і розривів і робить її стійкою до агресивного середовища.

 • Функціональність

  Обробка Waterproof захищає взуття від вологи та бруду. Як утеплювач можуть використовуватися фліс, штучне хутро або утеплювач Thinsulate.

 • Комфорт

  Підошва, виконана за технологією EASE, відрізняється пружністю і забезпечує хорошу амортизацію під час ходьби.

Вибирайте взуття Caterpillar для дітей і дорослих в каталозі інтернет-магазину Athleticsа. Завдяки якісним фотографіям і докладним описам можна легко вибрати найбільш відповідну модель. Широкий розмірний ряд дозволить вам підібрати взуття по нозі.

 

Купувати у нас зручно і вигідно. Замовивши доставку товару, ви отримаєте його в найкоротші терміни. Бонусна програма і знижки дозволять істотно заощадити.