Спортивні товари Everlast


Спортивні товари Everlast з доставкою

Шанувальникам боксу та інших видів єдиноборств добре знайомі спортивні товари Everlast. Це відомий виробник екіпірування для контактних видів спорту. Його товари відрізняються високою якістю і надійністю. В інтернет-магазині Athletics представлений широкий вибір товарів Everlast.

 

Види товарів

У нашому каталозі ви знайдете все необхідне для комфортного та успішного тренування.

 

Захист

Жоден досвідчений спортсмен або любитель не обійдеться без надійного захисту. Спорттовари Everlast зроблять тренування безпечнішим.

  • Капи захищають зуби і щелепу від пошкоджень при ударі. Ми пропонуємо кілька моделей, серед яких можна вибрати найбільш відповідну.
  • Шолом — важлива частина захисного екіпірування. Він потрібен дорослим і юним спортсменам. Сучасні технології і продумана конструкція роблять моделі Everlast максимально комфортними та надійними.
  • Еластичний бинт необхідний для роботи з боксерськими рукавичками. Бинти Everlast виготовляються з довговічної тканини, що тягнеться і щільно охоплюють руку.

 

Рукавички

У нас представлені недорогі боксерські, снарядні рукавички і рукавички для змішаних єдиноборств. Вони відрізняються конструкцією і матеріалами, з яких виконані. Фотографії товарів і їх описи в каталозі допоможуть вам підібрати потрібну модель.

У виробництві спортивних товарів Everlast використовує гіпоалергенні, повітропроникні матеріали. В рукавичках бренду буде комфортно протягом всього тренування. Зручна система фіксації надійно закріплює їх на руках.

 

Спорядження

Спортсменам потрібне не тільки екіпірування, але і тренувальне спорядження. У нашому інтернет-магазині ви знайдете лапи для відпрацювання ударів, постановки техніки, тренування переміщення. Такий снаряд одягається на руку як рукавичка. Завдяки технології EverFresh лапи зберігають свіжість під час тренувань. Сітчасті вставки забезпечують циркуляцію повітря. Вони обтягнуті міцною штучною шкірою, а пінонаповнювач поглинає удари.

 

У каталозі товарів Everlast в Україні можна легко вибрати захист, рукавички або спорядження за доступною ціною. Беріть участь в бонусній програмі і робіть покупки в інтернет-магазині Athletics з максимальною вигодою. Замовте доставку товарів на сайті.