Лижне спорядження


Гірськолижне екіпірування – все для катання на схилах

Для занять гірськими лижами просто необхідне сучасне і якісне гірськолижне екіпірування. Саме таке спорядження для гірськолижного відпочинку пропонує купити інтернет-магазин Athletics. На сайті представлений широкий вибір товарів для цього захоплюючого і складного зимового виду спорту. Ви обов'язково знайдете для себе все необхідне, залежно від вимог і вашого рівня підготовки. Однак незалежно від того, ви лижник- початківець або давно підкорюєте гірські схили, гірськолижне екіпірування завжди має бути надійним, виконаним з якісних матеріалів, відповідати всім стандартам. Від цього буде залежати не тільки задоволення, яке ви отримаєте, катаючись на гірських лижах, але і ваша безпека. Тому найкраще віддавати перевагу відомим і перевіреним брендам. Glissade, Termit, Columbia, Volkl, Salomon – це імена, добре відомі всім, хто веде активний спосіб життя. Виробники, чию продукцію ви можете знайти на сайті Athletics, випускають сучасне і продумане спорядження для гірськолижного відпочинку.

Види товарів

1. Одяг для заняття гірськими лижами

Для того, щоб відчувати себе максимально комфортно під час занять гірськими лижами, варто підбирати відповідний одяг. Екіпірування для гірських лиж має захищати від холоду і вітру. Але при цьому забезпечувати хороше відведення вологи і повітрообмін, оскільки це активний вид спорту. Вам не має бути занадто спекотно під час катання. Також одяг не повинен обмежувати рухи і заважати вам насолоджуватися катанням, його покрій повинен бути продуманим і створеним за лекалами, що враховує анатомічні особливості.

Athletics пропонує гірськолижний одяг

  • для чоловіків;
  • для жінок;
  • для дівчаток;
  • для хлопчиків.

Незалежно від статі та віку, ви завжди зможете купити гірськолижне екіпірування, що підходить саме вам чи вашій дитині.

2. Лижі та аксесуари до них

Неможливо уявити гірськолижний спорт без самих лиж та лижного спорядження. Все необхідне ви купите на сайті Athletics прямо з дому.

3. Черевики

Для занять гірськими лижами підходить тільки спеціальне взуття. Саме таке представлене в інтернет-магазині Athletics. Черевики надійно фіксують ногу, захищають від холоду і травм.

4. Захист, окуляри, шоломи, маски

Гірські лижі – це досить травмонебезпечний вид спорту, в якому нерідкі падіння, тому вам необхідний повний комплект захисту. Особливо важливою частиною захисного гірськолижного екіпірування є шолом.

5. Аксесуари

Спеціально розроблені аксесуари, такі як рукавички, шкарпетки, шапки, забезпечать вам додатковий комфорт під час катання.

 

Гірськолижне екіпірування можна без зусиль придбати в інтернет-магазині Athletics. Тут ви знайдете широкий вибір і доступні ціни. Детальний опис товару та якісні фотографії дозволять вивчити вибрані речі в подробицях. Купіть екіпірування для гірських лиж в інтернет-магазині і замовте її доставку. Бонусна програма і знижки дозволять вам добре заощадити.