Для подарунка
обирайте найкраще -
Подарункова картка
ATHLETICS!
Обирайте номінал картки:

Як використати Подарункову картку?

Оберіть номінал
Подарункової картки
Відвідайте магазин*
оплатіть та отримайте
Подарункову картку
Тепер можна оплатити
покупку за допомогою
Подарункової картки
в магазині*
*Маються на увазі магазини «ATHLETICS» в Україні

Популярні запитання

 • Ви хочете подарувати щось пов'язане зі спортом, здоровим способом життя, але вам важко визначитись? Для таких випадків є Подарункова картка «ATHLETICS»! Ви оплачуєте певну суму і отримуєте пластикову картку. Особа, якій Ви її вручите, сама обере собі подарунок в одному з магазинів «ATHLETICS» в Україні. Це точно буде потрібний подарунок!

 • Це пластикова картка з обов'язковим зазначенням її індивідуального номера. Облік коштів на картці ведеться за допомогою того ж обладнання, що проводить операції за банківськими пластиковими картками. Інформація про картку закодована за допомогою магнітної смуги, тому не рекомендується залишати її біля приладів, що мають випромінювання. Якщо картка розмагнітилася, ми не зможемо технічно прийняти її в магазині.

 • Є два види Подарункових карток - номінальні і безномінальні. Номінальні карти мають фіксований номінал, який вказаний на лицьовій стороні картки, представлені в п'яти номіналах - 50, 100, 250, 500, 1000 гривень. Безномінальні Подарункові картки не мають фіксованого номіналу. Номінал можна поповнити через касу магазину під час покупки, діапазон можливих номіналів для таких карток 50 - 50 000 грн. з кратністю 1 грн.

 • Ви можете придбати Подарункову картку в будь-якому магазині «ATHLETICS» на території України. В інтернет-магазині Подарункову картку, на жаль, придбати неможливо.

 • Ви можете використовувати Подарункову картку в будь-якому магазині «ATHLETICS» в Україні. В інтернет-магазині Подарункову картку, на жаль, використати неможливо.

 • Звичайно можете.

 • Ні, якщо сумарна вартість обраного товару менше номіналу картки, різниця власнику картки не виплачується, але Ви можете на решту суми вибрати будь-який товар з асортименту наших магазинів на додаток до Вашої основної покупки.

 • Ні. Зверніть увагу, що весь номінал Подарункової картки має бути використаний одноразово і повністю під час здійсненні покупки.

 • Картка не підлягає обміну, намагайтесь зробити покупку до закінчення її терміну дії.

 • Термін дії номінальної Подарункової картки вказаний на її лицьовій стороні в форматі місяць/рік. Термін дії безномінальної Подарункової картки вказано на її зворотному боці. Після закінчення терміну дії Картка технічно не може бути прийнята в магазині.

 • Звісно, Ви можете доплатити решту суми готівкою або банківською картою.

 • Номінальні Подарункові картки представлені в магазинах в наступних номіналах: 50, 100, 250, 500, 1000 гривень. Сума вказана на самій картці. Також для вашої зручності в магазинах є безномінальні Подарункові картки, номінал яких Ви можете задати самі від 50 до 50 000 грн. з кратністю 1 грн. (при цьому на самій картці сума вказана не буде).

 • Номінальні Подарункові картки виготовляються заздалегідь, з фіксованим номіналом, який на ній вказано. Для безномінальних Подарункових карток Ви можете вибрати будь-який номінал від 50 до 50 000 грн. з кратністю 1 грн. (При цьому на самій картці сума вказана не буде).

 • Подарункова картка може бути використана для оплати будь-якого товару, представленого в магазинах «ATHLETICS».

 • Обмін товару, придбаного з використанням Подарункової картки, здійснюється в загальному порядку, передбаченому чинним законодавством.

 • На жаль, Подарункові картки в разі втрати не відновлюються. Картка є представницькою, особистість клієнта не встановлюється при здійсненні покупки в магазині.

 • Придбання Подарункової картки є укладанням попереднього договору з фізичною особою (внесенням завдатку), на підтвердження чого Ви отримуєте касовий чек. При цьому Ви знайомитеся з правилами користування Подарунковою картою (публічною офертою), факт покупки картки означає Вашу згоду з правилами. Ніякі додаткові документи, що засвідчують Вашу особу, не потрібні. Картка є представницькою - це значить, що потім при покупці товарів з її використанням також не потрібно встановлювати особу покупця. Тобто Ви можете подарувати картку будь-якій людині

 • Під час покупки Подарункової картки співробітник магазина запропонує Вам безкоштовну листівку. Також Ви можете придбати платну упаковку. Запитуйте упаковку для Подарункових карток на касі магазину.

Корпоративним клієнтам
Подарункова картка ATHLETICS – чудовий спосіб привітати та мотивувати ваших співробітників. Потіште їх квитком у світ спорту, активного відпочинку та здорового способу життя. В наших магазинах вони знайдуть товари для популярних видів спорту, одяг провідних світових брендів, туристичне екіпірування для себе та всієї родини.
Можливий безготівковий розрахунок для юридичних осіб.
 • Для придбання Подарункових карток необхідно:
 • Заповнити форму замовлення із вказанням кількості Подарункових Карток та їх номіналів
 • Також Ви можете залишити своє замовлення, звернувишись на пошту info@athletics.ua

Переваги Подарункової картки ATHLETICS

Картки не іменні: їх можуть використати не тільки ваші співробітники, але й їхні близькі
Athletics-icon
Використайте одночасно декілька Подарункових карток разом
Athletics-icon
Athletics-icon
Під час покупки з використанням Подарункової картки Кешбек бонуси на Клубну картку «ATHLETICS» нараховуються на суму товарів в чеку оплачену Подарунковою карткою. Також сума, оплачена Подарунковою карткою враховується в накопиченій сумі покупок.