Інвентар для настільного тенісу


Інвентар та аксесуари для настільного тенісу

У Athletics ви можете знайти інвентар для настільного тенісу і все необхідне для тренувань. Настільний теніс - це захоплююча гра, яка допомагає скрасити дозвілля в компанії або отримати задоволення від активного відпочинку. Настільним тенісом можна займатися як професійно, так і для власного задоволення. Не потрібно складного і дорогого екіпірування для настільного тенісу. Все необхідне ви можете придбати на сайті інтернет-магазину Athletics. Широкий асортимент товарів для настільного тенісу допоможе вам зібрати повний комплект необхідного спорядження, не виходячи з дому.

 

Що ж потрібно для успішного тренування або хорошої гри?

1. Ракетки для настільного тенісу

Звичайно ж, в першу чергу для настільного тенісу потрібні спеціальні ракетки. Athletics пропонує великий вибір різних моделей ракеток від відомого бренду Torneo. Тут ви знайдете ракетки як для гравців-початківців, так і для тих, хто давно і серйозно займається цим видом спорту. Вибираючи ракетку, враховуйте ваші навички і стиль гри. В такому випадку тренування будуть комфортними і успішними.

2. М'ячі для настільного тенісу

М'ячів для настільного тенісу ніколи не буває багато. Athletics дає вам можливість купити набір м'ячів від відомого бренду Torneo. Ви зможете придбати як звичайні м'ячі в якості тренувального інвентарю для настільного тенісу, так і м'ячі з трьома зірками, що відповідають певним критеріям жорсткості, ваги і мають більш передбачувану аеродинаміку. Такі м'ячі підходять для професійної гри.

3. Набори для настільного тенісу

Дуже зручно придбати в одному комплекті ракетки, м'ячі та сітку. Ви зможете брати їх з собою і грати тоді, коли захочете. Такі набори розраховані на новачків і любителів.

4. Аксесуари для настільного тенісу

Для того, щоб вам було зручно зберігати ваше обладнання для настільного тенісу, Athletics пропонує спеціальні аксесуари:

  • чохли для ракеток;
  • туби для зберігання м'ячів;
  • чохли для тенісного столу.

Гру в настільний теніс складно уявити без сітки. Ви можете купити як просту нейлонову сітку, так і сітку з металевим кріпленням до столу.

 

Купуючи інвентар для настільного тенісу, можна добре заощадити, якщо брати участь в клубній програмі Athletics і збирати бонуси. Після того, як ви оформите покупку, на сайті можна замовити доставку вашого екіпірування для настільного тенісу.