Інвентар для ММА


Інвентар для ММА за доступною ціною

Змішані єдиноборства – це досить молодий вид спорту, але він вже має певні вимоги до захисту і інвентарю для ММА. Правильно підібране спорядження допоможе домогтися успіху в цьому складному виді спорту. Надійний і якісний захист зменшить ризик отримання травм. Вибирати екіпірування варто тільки від надійних виробників, які добре зарекомендували себе.

В інтернет-магазині Athletics представлений широкий вибір товарів для ММА. Ви можете купити за доступною ціною продукцію таких відомих брендів, як Green Hill, Everlast, Demix. У каталозі на сайті кожна з моделей має докладний опис і характеристики. Вони допоможуть ознайомитися з товарами для змішаних єдиноборств прямо з дому. Професійні фотографії дозволять розглянути спорядження , що зацікавило у всіх деталях.

Любителю або професіоналу обов'язково знадобиться наступний інвентар для ММА.

1. Мішки і груші

Мішки і груші для ММА потрібні, щоб відпрацьовувати на них удари, тренувати силу, витривалість і швидкість. Це основний елемент тренувального інвентарю для спортсмена, практикуючого будь-який вид єдиноборств. В інтернет-магазині Athletics можна знайти недорогі моделі мішків і груш. Вони виготовляються зі штучної шкіри, полівінілхлориду або натуральної шкіри.

 • Підлогові груші.
 • Пневматичні груші.
 • Набивні груші.
 • Груші для дітей.

2. Рукавички

 • Снарядні рукавички

  Такий тип рукавичок використовується під час роботи з грушею на тренуванні. Вони захищають руки від пошкоджень. Виготовляються з натуральної або штучної шкіри. Такі моделі мають менший обсяг наповнювача, ніж класичні боксерські.

 • Шінгарти

  Це спеціальні рукавички для змішаних видів єдиноборств. У них відкриті пальці, щоб спортсмен міг робити захоплення. Усередині рукавичок є наповнювач, пом'якшувальний удари, що наносяться кулаком. Шінгарати повинні надійно фіксувати зап'ясті, щоб уникнути вивихів і розтягувань.

3. Шоломи

Травми голови – найнебезпечніші, тому в екіпіруванні спортсмена обов'язково має бути шолом. Він виготовляється з натуральної або штучної шкіри і має шар амортизуючого наповнювача. Шолом повинен захищати тім'яну частину голови, бічну частину і лоб. Для юних спортсменів в інтернет-магазині Athletics можна купити моделі, що захищають обличчя.

4. Захист

Підбираючи інвентар для ММА, не можна обійти увагою додаткові засоби захисту.

 • Бинти

  Бинти фіксують пальці і суглоби в правильному положенні. Вони допомагають запобігти розтягуванням і вивихам. Також бинти вбирають вологу.

 • Капи

  Цей вид захисту допомагає запобігти травмам зубів і щелепи. У Athleticsі можна купити недорогі стандартні і термопластичні капи.

 • Захист рук та ніг

  Супорти для гомілкостопу і зап'ясть підтримують суглоби в правильному положенні. Захист гомілки і стопи використовується під час відпрацювання ударів ногами. Такі моделі мають легкий і добре амортизуючий наповнювач.

5. Спорядження і аксесуари

Додатковий інвентар для ММА допоможе зробити тренування більш ефективним.

 • Скакалка тренує ноги і витривалість, використовується на початку тренування для розігріву спортсмена.
 • Атлетичний пояс потрібен під час силових тренувань для підтримки попереку.
 • Лапи допомагають відпрацьовувати точність ударів.
 • Маківара використовується для відпрацювання ударів ногами і руками. З її допомогою спортсмен вчиться координувати роботу корпусу, рук і ніг.

 

Роблячи покупки в інтернет-магазині Athletics, можна добре заощадити, якщо брати товари для ММА зі знижкою або брати участь в бонусній програмі. На сайті є можливість замовити доставку.