Підводне плавання


Товари для підводного плавання за вигідною ціною

Вибір товарів для підводного плавання — важливе й відповідальне завдання для будь-якого дайвера. Правильно підібране спорядження — запорука успішного і комфортного занурення. Інтернет-магазин Athletics пропонує екіпірування для дайвінгу від відомих брендів, що заслужили довіру мільйонів шанувальників підводного плавання. Наприклад, бренд Joss випускає товари для спортивного плавання і активного відпочинку біля води. Він використовує сучасні матеріали і розробки, щоб зробити підводне спорядження максимально зручним і безпечним.

Перед покупкою слід вивчити технічні характеристики виробу, його особливості та правила експлуатації. У нас ви легко зможете підібрати потрібне екіпірування. Товари на сайті мають докладні описи і якісні фотографії. Також можна прочитати відгуки інших покупців, перш ніж зробити остаточний вибір.

Види товарів для підводного плавання

  • Маски

    Маска повинна бути виконана з гіпоалергенних матеріалів і щільно прилягати до обличчя. Лінзи із загартованого скла роблять її більш надійною та безпечною. В масці може бути одна або дві лінзи. Односторонній дренажний клапан допомагає видалити воду. Обтюратор і ремінець виконуються з м'якого силікону, що забезпечує щільне і комфортне прилягання. Крім того, силікон не подразнює шкіру.

  • Трубки

    Дихальна трубка — важлива частина підводного спорядження. Вона потрібна для тривалого занурення в воду. У нашому інтернет-магазині можна знайти трубки для сноркелінгу. Вони виготовляються з високоякісного пластику і силікону. Вироби мають хвилевідбійнік для захисту від бризок і води зверху, нижній клапан для очищення трубки від води, що потрапила і гофрована частина, яка дозволяє змінювати положення трубки.

  • Ласти

    Ласти полегшують плавання під водою. У нашому каталозі ви знайдете моделі для дорослих і дітей. На сайті представлені моделі з відкритою і закритою п'ятою. Подбайте про придбання мішечка або рюкзака для ластів, щоб їх було зручніше зберігати і переносити.

 

Купуйте товари для підводного плавання в інтернет-магазині Athletics за доступною ціною. Беріть участь в бонусній програмі, щоб максимально заощадити. Швидка доставка і якісне обслуговування порадують вас.