Спорядження для снорклінгу


Товари для сноркелінгу за доступними цінами

У Athleticsі можна знайти всі необхідні товари для сноркелінгу. Це популярний вид підводного плавання на невеликих глибинах. Зазвичай глибина занурення становить всього кілька метрів. Сноркелінг не вимагає такого серйозного спорядження, як дайвінг, і не має жорсткого обмеження за часом занурення. Для того, щоб помилуватися морськими видами, потрібні в першу чергу маска і дихальна трубка.

Як і будь-який інший вид спорту, пов'язаний із зануренням у воду, сноркелінг вимагає якісного і надійного екіпірування. Воно буде забезпечувати вашу безпеку під час підводного плавання. Саме тому Athletics працює тільки з перевіреними брендами, чия репутація виробників товарів для активного відпочинку не викликає сумнівів. Найкраще купувати спорядження для сноркелінгу від відомих виробників, таких як Joss.

 

Що ж знадобиться для заняття сноркелінгом?

1. Маска

Якісна маска для плавання повинна забезпечувати хороший огляд і щільно прилягати до обличчя. Зазвичай використовуються однолінзові моделі з панорамним оглядом. У такій масці ви не пропустите нічого цікавого і зможете повною мірою насолодитися підводними видами. В масці обов'язково повинно використовуватися міцне загартоване скло. Обтюратор і ремінець маски виготовляються з м'якого силікону. Він добре прилягає до шкіри, але не натирає її.

Athletics рекомендує звернути увагу на трьохлінзові моделі масок. У них додатково буде бічний огляд.

2. Дихальна трубка

Трубка для плавання дозволить довше залишатися під водою і не розраховувати тільки на свою здатність затримувати дихання. Намагайтеся вибирати не дуже довгі моделі, адже чим довше трубка, тим складніше в ній буде дихати.

Які ще моменти потрібно врахувати при виборі трубки?

  • Наявність хвилевідбійника. Він захищає трубку від потрапляння бризок.
  • Клапан, який запобігає потраплянню води всередину трубки при зануренні, повинен бути щільним.
  • Силіконовий загубник повинен обертатися навколо своєї осі. В такому випадку буде простіше знайти його зручне положення.
  • У трубці повинна бути гнучка гофрована частина з силікону. Завдяки їй трубку можна зігнути і закріпити в потрібному положенні.

3. Ласти

Ласти не входять до мінімального набору спорядження для снорклінгу, але з ними набагато зручніше плавати під водою. Вони допомагають краще пірнати і довше залишатися під водою. У Athleticsі є моделі різної конструкції. Всі вони збільшують ефективність гребків при мінімальних зусиллях плавця. Не варто вибирати ласти занадто великого розміру і ваги. Легкі ласти дозволять бути під водою більш маневреним.

Найкраще, якщо калоша виконана з м'якого матеріалу. Тоді ласти буде легше надягати. Звертайте увагу на кріплення: від нього залежить, наскільки надійно ласти сидітимуть на нозі. Гарне кріплення не дозволить ластам зісковзнути під час плавання.

Деякі моделі для дітей мають відкриту п'яту і регулюються на три розміри. З такими ластами дитина зможе провести не один сезон.

4. Додаткові аксесуари для снорклінгу

Продумані аксесуари зроблять ваш відпочинок більш комфортним. У Athleticsі можна купити:

  • Оголовник для маски, виконаний з неопрену. З ним маска буде сидіти набагато зручніше, волосся не заплутається, що трапляється під час знімання або надягання маски. Для фіксації в оголовнику використовується липучка, яка надійно кріпить його на ремінці маски.
  • Ласти, маска, трубка – все це оснащення для снорклінгу після плавання залишається вологим і вимагає спеціальної сумки для транспортування. Зберігати обладнання теж найкраще в спеціальному мішку. У Athleticsі є якісні та практичні рюкзаки для цих цілей.

 

У Athleticsі можна придбати все необхідне для сноркелінгу як окремо, так і в наборі. Для того щоб добре заощадити, можна скористатися бонусною програмою або дочекатися знижок на потрібний товар. На сайті інтернет-магазину є можливість замовити доставку.