Баскетбольний інвентар


Баскетбольний інвентар для любителів і професіоналів

Гра в баскетбол не може обійтися без спеціального баскетбольного інвентарю. Професійні гравці зазвичай тренуються в обладнаних залах. Але любителі та просто шанувальники цього виду спорту можуть придбати потрібне спорядження за доступною ціною в Athletics. Великий вибір екіпірування для дорослих і юних баскетболістів дозволить провести тренування або дружній матч.

 

Види спорядження

1. М’ячі

Одна з головних речей, яку вимагають для гри в баскетбол – спеціальний м'яч. В інтернет-магазині Athletics представлений широкий асортимент м'ячів від провідних виробників. Demix, Molten, Nike випускають технологічне і надійне екіпірування для спорту, в тому числі товари для баскетболу.

У цьому розділі каталогу знайдуться м'ячі для професійного спорту, схвалені FIBA, а також м'ячі для аматорських змагань або тренувань.

М'ячі розрізняються не тільки за рівнем підготовки гравців і розміром. Важливо вибрати м'яч, який підходить для типу покриття, на якому буде проходити гра або тренування.

У Athleticsі можна знайти м'ячі:

  • для жорсткого покриття;
  • універсальні;
  • для залу.

2. Стійки

Головними вимогами до баскетбольних стійок є міцність, надійність і стійкість. У Athleticsі можна купити недорогі та якісні баскетбольні стійки з щитом і кільцем з композитного матеріалу. Їх легко пересувати завдяки транспортувальним роликам. Висота кільця змінюється в залежності від зросту гравців.

3. Щити, кільця

В інтернет-магазині Athletics можна купити за доступною ціною баскетбольні щити для гри в залі або на вулиці. Якщо немає можливості грати в спеціальному приміщенні або розмістити пересувну баскетбольну стійку, баскетбольний щит допоможе потренуватися або провести дружній матч. Щит вішається на стіну в будь-якому зручному для гри місці.

4. Аксесуари

Для того щоб баскетбольний інвентар завжди був в порядку і готовий до тренування або гри, необхідні супутні аксесуари. У Athleticsі можна придбати насоси та голки для м'яча, баскетбольні сітки.

5. Взуття

Комфортну і безпечну гру забезпечить спеціалізоване взуття. Компанія Demix розробила баскетбольні кросівки, які допоможуть домогтися результату на майданчику. Надійна фіксація взуття на нозі, ефективна амортизація і безпечна підошва дозволять зберегти здоров'я ніг.

 

Купуючи товари для баскетболу онлайн, ви економите свій час. Постійні знижки і бонусна програма дозволять купити потрібні речі за найбільш вигідною ціною. В інтернет-магазині Athletics діє доставка.