1 бонус = 1 гривня
Як перевірити скільки бонусів?
Перевірити свій бонусний баланс ви можете в особистому кабінеті за посиланням
Яку знижку можна отримати за рахунок бонусів?
Бонусна знижка може скласти не більше 30% від вартості товару, що підлягає оплаті. При оплаті Бонусами сумарна знижка (з урахуванням роздрібної знижки, вказаної на цінниках в магазинах, знижки по іншим промоакціям і Бонусної знижки) не може перевищувати 50% від повної вартості товару. Повністю оплатити товар бонусами неможливо.
    • На товар повною роздрібною вартістю 1000 грн діє Роздрібна знижка 40%. Поточна роздрібна ціна (Роздрібна ціна до оплати) становить 600 гривень. Бонусами можна оплатити не більше 30% від вартості покупки (якщо це не товари «Краща ціна»), тобто не більше 180 гривень. Але в цьому випадку загальна знижка складе 580 грн (400 грн + 180 грн), що перевищує 50% від повної вартості товару. З урахуванням обмеження 50%, бонусна знижка максимально може скласти 100 грн (різниця між максимально можливою знижкою в 500 грн та вже наданою Роздрібною знижкою в 400 грн). З власних коштів Клієнт в такому випадку має сплатити 500 грн.
На які товари можна використати бонуси?
Бонусами можна оплатити частину вартості будь-якого товару і сервісних послуг, за винятком послуг доставки, а також Подарункових Карток і товарів «Краща ціна». Зі списком товарів «Краща ціна» можна ознайомитись за посиланням
Не вдається списати бонуси. Що робити?
Якщо вам не вдається списати бонуси, переконайтесь, що:
  1. ви авторизувались на сайті перед здійсненням покупки;
  2. обраний товар не належить до списку товарів «Краща ціна»
  3. сумарна знижка при оплаті бонусами не перевищує 50% від повної вартості товарів;
  4. зверніться за консультацією на пошту info@athletics.ua
Як отримати бонуси і скільки вони діють?
Щоб отримати бонуси перед здійсненням покупки авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію.
Бонуси бувають двох видів: кешбек і промо.
  1. Кешбек бонуси Ви отримуєте за будь-які покупки, крім Подарункових Карток. Ставка нарахування Кешбек бонусів залежить від рівня участі в Клубній програмі і суми покупки. Бонуси нараховуються за кожні повні 200 гривень вартості покупки в одному чеку. Кешбек бонуси діють 180 днів з моменту нарахування на Клубну Картку «ATHLETICS». Якщо протягом цих 180 днів Ви зробили ще одну покупку, то строк дії Кешбек бонусів продовжується ще на 180 днів. В іншому випадку Кешбек бонуси анулюються.
  2. Промо бонуси нараховуються відповідно до умов акцій. Детальні умови використання та термін дії промо бонусів зазначаються на сторінці конкретної акції. Ознайомитись із переліком акцій можна у розділі Акції.
Як дізнатись більш детально про бонуси?
Детальна інформація про використання бонусів та інші умови Клубної програми розміщення в розділі Клубна програма .