Спорядження для єдиноборств


Заняття з боксу, ММА, кікбоксингу, тхеквондо та інших контактних єдиноборств, а також фітбоксу чи загальні функціональні тренування неможливі без відповідного екіпірування. Для відпрацювання сили та напрямку удару, таймінгу, тренування витривалості, координації, точності й швидкості рухів потрібне якісне спорядження для єдиноборств. У магазині Athletics спортивні снаряди продаються за вигідними цінами.

Асортимент інвентарю для єдиноборств: усе необхідне в одному місці

У цьому розділі каталогу представлено великий вибір екіпірування для єдиноборств. Для облаштування спортивного залу, розрахованого на масове відвідування, та приватного спортивного майданчика знадобляться:

  1. Груші. Снаряди дозволяють удосконалити практично всі прийоми техніки виконання ударів руками. Особливо ефективні для аперкотів і бокових ударів знизу. Пневматичні груші потрібні для тренування швидкості й витривалості, а також захисних рухів.
  2. Мішки (набивні, надувні). Спорядження для єдиноборств циліндричної форми. Це універсальний інвентар для початківців і бійців середнього рівня. Екіпірування розраховане на відпрацювання ударів руками й ногами, лоу-кіків, по корпусу, в голову.
  3. Кріплення. Чи не найважливіший елемент екіпірування для єдиноборств, що дозволяє зручно та надійно зафіксувати снаряди. Це підвіски, розтяжки, карабіни тощо.
  4. Лапи, або тренувальні щитки. Це зручні подушки для відпрацювання атакувальних і захисних ударів. Зазвичай рукавичку використовують для спарингу. Правильно вибраний інвентар зменшує навантаження на тренера або партнера.

Габарити та вага груш і мішків відрізняються, у наявності моделі для дорослих і дітей.

Чому варто придбати спорядження для єдиноборств в інтернет-магазині Athletics

На сайті запропоновано товари від провідних виробників спортивного спорядження — брендів Demix, Green Hill та інших. Кожна позиція супроводжується вичерпним описом із зазначенням ключових характеристик. Можна перевірити наявність спорядження для єдиноборств у фізичних магазинах. Крім того, каталог містить реальні відгуки покупців (загальні враження, оцінка відповідності розміру, переваг і недоліків, функціональності, надійності, якості).

Клієнти, зареєстровані в Клубній програмі, мають змогу накопичувати бонуси та купувати товари за зниженими цінами. Також рекомендуємо звернути увагу на розділи сайту «Гарячі ціни» та «Акції».

Для зручності одяг та спорядження для єдиноборств можна відсортувати за будь-якими параметрами: рейтингом, популярністю, ціною, новизною. У разі виникнення питань менеджери нададуть консультацію та допоможуть із вибором.

Доставка здійснюється у відділення й поштомати «Нової пошти» по всій Україні. Контролювати статус замовлення зручно в особистому кабінеті на сайті. Оплата банківською карткою або готівкою у відділені Нової пошти.