Чоловічий одяг Columbia


Columbia — бренд із легендарною історією, який починав діяльність з виробництва капелюхів. Завдяки впровадженню унікальних технологій та талановитому менеджменту бренд Columbia став одним з лідерів серед виробників товарів для активного відпочинку. Чоловічий одяг Коламбія — це не лише престиж, а й висока якість та бездоганний комфорт незалежно від виду діяльності. У нашому інтернет-магазині ви можете купити одяг чоловічий Columbia:

 1. толстовки та фліски;
 2. куртки;
 3. штани;
 4. футболки та поло;
 5. шорти;
 6. сорочки;
 7. білизну;
 8. жилети;

 

Кожна категорія — це оригінальні вироби, в яких практичність та зручність поєднуються з чоловічим стилем та характером.

 

Технології як перевага чоловічого одягу Коламбія

Спочатку бренд Columbia створював речі, що дозволяють насолоджуватися активним відпочинком за будь-яких умов, зокрема екстремальних. Здобувши популярність, компанія розширила лінійку до повсякденних речей, але залишила головну відмінну рису продукції — комфорт. За концепцією бренду Columbia чоловічий одяг має доповнювати власника, його стиль та спосіб життя, не створюючи дискомфорту. Враховуючи потяг чоловіків до пригод, виробник зосередився на розробці унікальних технологій. Завдяки їх впровадженню вдалося створити теплий та водночас легкий зимовий одяг, водонепроникні куртки, надійні вітрівки, практичні жилети та шорти. Головний вектор виробництва — одяг для походів. Це зумовлює вибір міцних тканин, універсальних кольорів та лаконічного дизайну, які доповнюють інноваційні технології.

 1. Omni-Heat. Технологія енергозбереження, що досягається за рахунок алюмінієвої підкладки з безліччю сріблястих точок. Вони відбивають природне тепло тіла людини, завдяки чому воно утримується усередині й не виходить назовні. Використання технології дозволяє зберегти на 20% більше тепла, запобігти перегріванню шляхом відведення надлишкового тепла та вологи, перебувати на морозі тривалий час.
 2. Omni-Wick Evap. Допомагає тілу залишатися сухим завдяки мікродоріжкам у матеріалі. Вони контролюють потовиділення, забезпечують сухість шкіри навіть під час інтенсивних фізичних навантажень.
 3. Omni-Tech. Мікропориста мембрана, що запобігає проникненню вологи всередину одягу, залишаючи його поверхню абсолютно сухою. Тіло не перегрівається за рахунок контролю терморегуляції, який забезпечують пори мембрани.
 4. Omni-Freeze. Передбачає спеціальний охолоджувальний агент у вигляді плоских ниток, вплетених серед волокон тканини. Виділяючи піт, тіло віддає сигнал для початку дії агента. На нього реагують нитки і поступово знижують температуру, даруючи відчуття прохолоди.
 5. Omni-Shield. Водовідштовхувальне покриття, здатне запобігти вбиранню тканиною будь-яких рідин, температура яких нижче 77 °C. Такі вироби сохнуть у 5 разів швидше, тому що не вбирають вологу.

 

Бренд приділяє особливу увагу новим розробкам. Будь-який виріб Columbia гарантує власнику практичність та комфорт. Переконайтеся в цьому на власному досвіді, зробивши покупку в інтернет-магазині Athletics. У наявності великий вибір одягу Коламбія для будь-якої пори року та занять.