Дані гарантійні зобов'язання складені відповідно до положень Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійних зобов'язань виробників товарів.

На всі товари, придбані в магазинах «ATHLETICS», а також придбані через інтернет-магазин «ATHLETICS» за веб-адресою www.athletics.ua, поширюється гарантійні зобов’язання виробників товарів.

Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування товару проводиться в магазинах ATHLETICS, адреса вказана на сайті www.athletics.ua.

Роботи з гарантійного ремонту (обслуговування) виконуються безоплатно. Гарантійний строк обчислюється з дня продажу і поширюється тільки на товари, придбані в магазинах «ATHLETICS» або через інтернет-магазин «ATHLETICS». Для проведення гарантійного ремонту споживач повинен пред'явити товар, експлуатаційний документ на товар (технічний паспорт чи інший документ, що його замінює), з позначкою про дату продажу та розрахунковий документ.

Право на безоплатне гарантійне обслуговування втрачається споживачем в наступних випадках:

  • при недотриманні умов (вимог, норм, правил) наведених в експлуатаційному документі на товар (технічному паспорті чи іншому документі, що його замінює);
  • при порушенні правил зберігання, введення в експлуатацію та використання товару за призначенням;
  • при відсутності пломб виробника (виконавця) на товарі, якщо це передбачено експлуатаційним документом;
  • при наявності на товарі пошкоджень, які могли викликати несправність товару;
  • у разі виходу товару з ладу з вини споживача.

Гарантійний ремонт всіх елементів конструкції ковзанів льодових і роликових, самокатів, скейтбордів, велосипедів, круїзерів і лонгбордів, що підлягають нормальному зносу в процесі експлутації (колеса, підшипники, втулки, осі, тримачі гальма, гальмівні колодки і тп), може бути проведений тільки в разі:

  1. дотримання умов експлуатації товарів;
  2. після встановлення співробітниками сервісного центру факту наявності виробничого недоліку в елементі конструкції товару.
При дотриманні вказаних правил експлуатації та догляду, магазин гарантує високу якість виробів протягом гарантійних строків, встановлених законодавством України:

  • згідно з ДСТУ ГОСТ 26167:2009 «Взуття повсякденне. ЗТУ» гарантійний строк складає 30 днів;
  • згідно з ДСТУ 2063-92 «Взуття для активного відпочинку. ТУ» гарантійний строк складає 60 днів;
  • згідно з ДСТУ ГОСТ 1135:2007 «Взуття домашнє, дорожнє. ЗТУ» гарантійний строк складає 40 днів;
  • згідно з ДСТУ ГОСТ 26165:2009 «Взуття дитяче. ЗТУ»гарантійний строк складає 30 днів;

На товари, які не мають законодавчо та/або нормативно закріплених строків, строк гарантій становить 30 (тридцять) днів.

 

Для сезонних товарів гарантійний строк нараховується з дня продажу через роздрібну мережу або з початку певного сезону:

для одягу, хутряних та інших виробів:

  • весняно-літнього асортименту з 1 квітня;
  • осінно-зимового асортименту з 1 жовтня;

для взуття:

  • зимового асортименту з 15 листопада по 15 березня;
  • весняно-осіннього асортименту з 15 березня по 15 травня та з 15 вересня по 15 листопада;
  • літнього асортименту з 15 травня по 15 вересня.

Детальну інформацію про міжнародні символи та вимоги догляду за одягом та білизною дивись у куточку покупця магазинів «ATHLETICS»

Як правильно доглядати за вашим одягом та взуттям

Догляд за тканинами
Хімічне чищення
Хімічне чищення із застосуванням хімічних розчинників.
Хімічне чищення виробу може здійснюватися із застосування усіх загальноприйнятих органічних розчиннників.
Хімічне чищеня виробу може здійснюватись із застосуванням тетрахлоретилену (перхлоретилену), уайт-спіриту, трифторхлоретилену або монофтортрихлорметану із застосуванням звичайних процесів оброблення.
Під час хімічного чищення потрібна деяка обережність залежно від застосованого розчинника, механічної дії та температури під час сушіння. Чищення виробів може здійснюватися із застосуванням тетрахлоретилену (перхлоретилену), уайт-спіриту, трифторхлоретилену або монофтортрихлорметану з обмеженим додаванням води.
Хімічне чищення виробів може здійснюватися тільки уайт-спіритом або трифтортрихлоретаном із застосуванням звичайних процесів оброблення.
Під час хімічного чищення потрібна особлива обережність залежно від механічної дії і температури під час сушіння. Чищення виробу може здійснюватися тільки із застосуванням уайт-спіриту або трифтортрихлоретану з обмеженим додаванням води.
Виріб не підлягає хімічному чищенню.
Прасування
Прасування і пресування під впливом тепла, спосіб відновлення форми і зовнішнього вигляду за допомогою відповідного приладу.
Температура нижньої плити праски повинна бути не більше 200°С
Температура нижньої плити праски повинна бути не більше 150°С
Температура нижньої плити праски повинна бути не більше 110°С
Виріб не підлягає прасуванню.
Сушіння
Виріб може підлягати сушінню в барабанній сушарці (тумблері). Не потрібна особлива обережність.
Виріб насичений вологою, для сушіння повинен тільки підвішуватися.
Виріб для сушіння повинен розкладатися на плоскій поверхні.
Прання
Прання, включаючи замочування, попереднє прання, полоскання, нагрівання і механічний вплив.
Виріб може піддаватися кип'ятінню. При машинному пранні не потрібно особливої обережності. Механічний вплив, полоскання без перевірки температури і центрифугування відповідають нормальній програмі машини.
Виріб може підлягати машинному пранню при температурі не більше 95°С. Механічна дія, полоскання при постійному зниженні температури до центрифугування відповідають помірній програмі машини.
Виріб може підлягати машинному пранню при температурі не більше 60°С. Механічна дія, полоскання при температурі не більше 60°С та центрифугування відповідають нормальній програмі машини.
Виріб може підлягати машинному пранню при температурі не більше 60°С. Механічна дія, полоскання при постійному зниженні температури та центрифугування відповідають нормальній програмі машини.
Виріб може підлягати машинному пранню при температурі не більше 40°С. Механічна дія, полоскання при температурі не більше 40°С та центрифугування відповідають нормальній програмі машини.
Виріб може підлягати машинному пранню при температурі не більше 40°С. Механічна дія, полоскання та центрифугування відповідають нормальній програмі машини.
Виріб може підлягати машинному пранню при температурі не більше 30°С. Механічна дія, полоскання та центрифугування відповідають нормальній програмі машини.
Прання повинно здійснюватися тільки вручну при температурі не більше 40°С за короткий проміжок часу. Під час прання виріб повинен пратись або віджиматись тільки злегка вручну без викручування.
Виріб не підлягає пранню.
Відбілювання
Відбілювання.
Виріб може підлягати відбілюванню засобами, які виділяють хлор.
Виріб не підлягає відбілюванню засобами, які виділяють хлор.
Взуття із штучних матеріалів

Привабливе тим, що довгий час зберігає приємний зовнішній вигляд і легко чиститься. Взуття закритого типу придатне для носіння в холодну і дощову погоду.

Для очищення від пилу та бруду після знімання взуття вимийте водою кімнатної температури і натріть до блиску сухою м'якою ганчіркою.

Однак, треба враховувати, що взуття із штучної шкіри є менш комфортним і гігієнічним і для нього використовується лише спеціальна взуттєва штучна шкіра.

Взуття із шкіри

Після знімання взуття очищуйте його від пилу та бруду щіткою або м'якою ганчіркою. Для того, щоб взуття довгий час зберігало гарний зовнішній вигляд, не пропускало вологу та не втрачало форму, використовуйте якісні спеціальні засоби догляду за взуттям (крем, апретура, поліроль тощо).

Взуття із лакової шкіри

Взуття із лакованої шкіри потребує особливої турботи, оскільки не переносить температури нижче нуля. Одягніть взуття за 10 хвилин до виходу, щоб запобігти пошкодженню його морозом. Тепло ноги передається взуттю, завдяки чому воно буде охолоджуватися повільно, не зразу. Цим зможете запобігти утворенню тріщин. Не рекомендується користуватися таким взуттям при температурі нижче -5 °С.

Після знімання взуття очистіть його від пилу та бруду вологою м'якою ганчіркою, після чого протріть взуття сухою ганчіркою, змоченою у вазеліновому, касторовому маслі або льняній олії. Протріть лакові частини, після чого швидко натріть їх ганчіркою з фланелі.

Взуття із замші та велюру

При забрудненні взуття видаліть бруд спеціальною щіткою або губкою (при необхідності висушити взуття природним шляхом), обробіть взуття спеціальним засобом для чищення замші та нубуку. Поверхню взуття не варто сильно терти, тому що зовнішні волокна можуть бути пошкодженими і матеріал втратить свої властивості.

Перед застосуванням засобів необхідно вивчити рекомендації підприємства-виробника щодо його експлуатації.

Вироби з віскози
Прання

Прати вироби із віскози можна в пральній машині або вручну. У машині - при легкому режимі, при 30 °С, пральним засобом для тонких тканин. Вироби з віскози не можна терти, викручувати або віджимати в центрифузі.

Сушіння

Вироби з віскози не можна сушити в сушильному пристрої.

Прасування

Прасувати вироби з віскози потрібно в режимі «шовк» вологими або через вологу тканину при температурі до 150 °С.

Вироби з бавовни
Прання

Вироби з бавовни потрібно прати в пральній машині при температурі 30-40 °С.

Для прання білої білизни використовуються універсальні миючі засоби, для кольорової білизни - м'які миючі засоби й засоби без відбілювача.

Сушіння

Вироби з бавовни можна сушити у машинній сушці, але треба пам'ятати, що при цьому вони можуть дати більшу усадку.

Трикотажні вироби
Прання

Вироби з трикотажу можна прати вручну або в пральній машині при температурі до 30 °С за допомогою м'яких миючих засобів.

Прасування

Прасувати вироби з трикотажу потрібно при температурі до 150 °С навиворіт.

Вироби з пуху
Прання

Прати вироби з пуху потрібно якнайрідше. Допускається тільки ручне прання без замочування, в теплій воді до 30 °С, використовуючи тільки спеціальні миючі засоби.

Сушіння

Сушити вироби з пуху потрібно в розправленому або підвішеному стані, якнайдалі від джерел тепла, й періодично струшувати їх для розправлення пуху.

Прасування

Прасувати вироби з пуху не можна, можна тільки відпарювати у легкому режимі.

Вироби із синтепону
Прання

Вироби з синтепону потрібно прати вручну в теплій воді (не вище 30-40 °С) господарським милом або м'яким синтетичним миючим засобом, що не містить відбілювача.

Не можна замочувати виріб із синтепону.

Випраний виріб із синтепону не можна викручувати, інакше структура може бути порушена.

Сушіння

Сушити виріб із синтепону потрібно в рівному вертикальному положенні при кімнатній температурі.

Прасування

Прасувати виріб потрібно через тканинну підкладку. Забороняється використовувати функцію пара, а також сильно нагрівати праску при прасуванні виробів із синтепону.