Тренажери для домашніх тренувань


Можливість займатися спортом має бути в кожного. Для цього необов’язково купувати абонемент до спортивного залу або на групові тренування, іноді достатньо замовити домашні тренажери. Якщо опанувати техніку виконання вправ або займатися по відео, вдасться досягти відмінних результатів самостійно. Спортивний інвентар для домашнього використання є в наявності на сайті магазину Athletics.

Які бувають спортивні тренажери для дому

Насамперед тренажери та інші спортивні товари поділяють на різновиди залежно від їхнього призначення. Вони бувають для:

  • силових тренувань — гантелі, штанги, упори для віджимань, гриф;
  • фітнесу та кардіотренувань — обважнювачі, степ-платформа, диск здоров'я, масажний обруч;
  • занять йогою — гімнастичний м’яч, ремінь, йога-блоки;
  • схуднення — щоб організм втрачав вагу правильно, потрібно завжди пити достатньо води (спортивна пляшка) та стежити за схудненням (ваги);
  • тренування м’язів преса — ролик для преса, складний тренажер для розтяжки.

Вдома доступні всі види тренувань, тому ви не обмежені у варіантах фізичної активності. Спробуйте себе в декількох напрямках, щоб зрозуміти, який вам подобається найбільше.

Домашні тренажери купити в Athletics можна від таких брендів:

  • Demix;
  • Torneo;
  • Kettler.

Ми пропонуємо тільки оригінальні товари, тому в їхній якості можете бути певні.

Як вибрати універсальний тренажер для дому

Перед купівлею будь-якого обладнання та інвентарю слід визначитися з різновидом тренувань. Для новачків краще придбати базовий набір для вправ на серцево-судинну систему та всі м’язи тіла: чавунні диски та гриф, гантелі. З ними можна тренувати руки, ноги, сідниці, спину та плечі, тобто проводити повноцінну full-body сесію.

Тренажер для преса (ролик) підійде тим, хто вже є фізично сильним і витривалим, має досвід занять спортом. Домашні тренажери для схуднення, а саме масажний обруч та степ-платформа, стануть у нагоді. Але тільки в тому разі, якщо вдома достатньо місця для того, щоб їх використовувати та зберігати.

Любителям домашньої йоги та стретчингу не обійтися без якісного килимка. Гімнастичний м’яч — прекрасна нагода, щоб покращити відчуття балансу, зміцнити м’язи преса та сідниць. Зменшити напруження м’язів і полегшити тренування або, навпаки, підвищити складність вправ допоможуть блоки. Вони м’які та приємні на дотик, тому займатися з ними дуже зручно.

Купити фітнес тренажер для дому краще в перевіреному місці. У сумнівних магазинах-одноденках можуть продаватися товари, для виробництва яких використовують неякісні, а іноді й небезпечні матеріали. Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких від такого ризику та вибирайте фірмові спортивні товари.

Якщо не впевнені, чи потрібні вам тренажери, спробуйте спочатку вправи з вагою власного тіла. Іноді їх достатньо, щоб увійти в режим та привести тіло в тонус. Відчувши, що ви витримаєте й більші навантаження, поступову поповнюйте свій набір гантелей чи обважнювачів.

В інтернет-магазині Athletics можна замовити не тільки спортивні тренажери, а й одяг для тренувань (жіночий, чоловічий, дитячий), речі для активного відпочинку на природі, засоби для догляду за одягом та багато іншого.

Замовлення надсилаємо по Україні Новою поштою. Товар можна забрати у найближчому відділенні, поштоматі. У каталозі покупці знайдуть продукти брендів Demix, Columbia, Converse, Speedo та інших. Додаткові запитання можна поставити консультантам.