ПОНАД 80 РОКІВ ДОСВІДУ
ПРО БРЕНД
Columbia Sportswear є міжнародним брендом, який вже понад 80 років пропонує своїм покупцям надійні та функціональні товари для активного способу життя, виготовлені за провідними технологіями. Все почалось у 1938 році у Сполучених Штатах Америки в місті Портленд, штат Орегон. Спочатку це була невелика сімейна компанія з виробництва капелюхів, яка згодом перетворилася на світового гіганта, що уособлює незламний дух родини Бойль.
ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Холод, дощ, вітер, спека? З брендом Columbia ви готові до будь-яких несподіванок від природи, які можуть вас очікувати під час активного відпочинку, адже продукція виготовляється за провідними технологіями та тестується на власному виробництві. Одна з найвідоміших технологій в світі - революційна утеплююча технологія Omni-Heat™, створена для максимального комфорту в холодних погодних умовах та була задіяна у космічній місії на Місяць.
Обирайте якість Columbia разом з нами!
Від вашої куртки до місяця
Ми пишаємось співпрацею з Columbia!
В нашому асортименті представлені різноманітні товари даного бренду, в тому числі з технологією Omni-Heat Infinity, яка захищала місячний посадковий модуль Nova-C від холодних температур в космічній місії на початку 2024 року